Kurumsal

YARIM ASIRA YAKLAŞAN RAHATLIK VE KALİTE

1973’ten beri gerek yurt içinde gerekse yurt dışında talep gören Hertip ürünleri, yüksek kalite malzeme ve işçiliği ile takdir toplamaktadır.

  • Pamuklu
  • Yarı pamuklu
  • Likralı
  • Ribana
  • Modal

gibi farklı kumaş türleri ve modellerde üretilen ürünlerimiz, desen ve renk çeşitliliğini de sunmaktadır.

Marka Felsefemİz

Kalite

Hertip ürünlerinde iplik ve kumaş seçiminden ambalajlama sürecine kadar tüm aşamalarda sağlıklı, dayanıklı ürünlerin kullanılmasına dikkat edilir. Yoğun bir kalite kontrol takibi altında üretim gerçekleştirilir ve tüm ürünlerimizde “Kalite Garantisi” bulunmaktadır.

Rahatlık

İç çamaşırlarımızın tasarım ve üretim süreçlerinde ergonomik özellikler ve rahatlık ön plandadır. 30’dan fazla ülkeye ihraç edilen Hertip ürünleri, gönderildiği coğrafyaların özelliklerine ve ihtiyaçlarına uygun kumaş ve model seçenekleri sunar.

Güven

Kendi tesislerinde gerçekleştirdiğimiz üretim, Türkiye iç piyasasında olduğu gibi 4 kıtada 30’dan fazla ülkede de beğeniyle alıcı bulmaktadır. İhracat yaptığımız ülkeler arasında Avrupa’da Almanya, Belçika, Fransa, Macaristan, Yunanistan, Asya’da Çin, Irak, İran, Türkmenistan, Afrika’da Cezayir, Libya, S. Arabistan, Somali, Tunus (Amerika) ABD sayılabilir.

Sağlık

Haşimoğulları Tekstil markalarının tümünde “insan ve doğa” temel olgulardır. Bu yüzden gerek yetişkin gerekse de çocuk ürünlerinde insan ve çevre sağlığına uygun ürünler kullanılır.